Новини - "TernopilInfocom"

Перейти до вмісту

Головне меню:

Новини

   19 листопада 2016 року компанія СП "Інфоком" відзначила 25 років з дня заснування.

   1
червня 2016 р. для користувачів ТОВ "ТернопільІнфоком"  доступ до поштової скриньки організовано через
вебінтерфейс   http://tim.net.ua/webmail/

19 листопада 2011 виповнюється 20 років від дня заснування компанії «Інфоком».


У 1991 році Україна робила перші кроки як незалежна держава.
У той час кращі українські та іноземні компанії започатковували партнерські відносини, поєднуючи взаємні досягнення.
«Інфоком» став одним із перших спільних підприємств у галузі телекомунікацій.

14.11.2011
В
веденно в експлуатацію базовоу станції бездротового доступу до мережі передачі даних WiMAX у м. Тернопіль.


Базова станція забезпечить можливість надання широкого спектру сучасних високоякісних телекомунікаційних послуг:

широкосмуговий доступ до мережі Інтернет;
створення корпоративної мережі передачі даних;
організація "останньої милі" для передачі голосового та відеотрафіка.

06.10.2009
«Інфоком» отримав Диплом учасника конкурсу «Кращий проект корпоративної системи зв’язку 2008-2009».


Конкурс проводився в рамках третьої міжнародної конференції «Об’єднані комунікації – новий етап конвергенції», яка відбулася 6 жовтня в Києві.

Нашою компанією був представлений проект «Створення єдиної цифрової відомчої телекомунікаційної мережі Міністерства внутрішніх справ України».

03.08.2009
Модернізація магістральної MPLS-мережі «Інфоком».


CП “Інфоком” завершено модернізацію діючої магістральної MPLS-мережі. Потужність магістральних каналів «Київ – область» в Україні збільшено до 1 Гбіт/с. З метою забезпечення надійності мережі використовуються ресурси операторів первинних мереж таких як ВАТ „Укртелеком”, ТОВ „Євротранстелеком”, ЗАТ „Київстар”, ЗАТ “МТС-Україна” які взаємодублюються. Це надає можливість користувачам мережі „Інфоком” отримати резервовані з’єднання на магістралях.
Роботи з модернізації мережі на рівні «область-район» продовжуються.

Підприємство „Інфоком” надає телекомунікаційні послуги та виконує сервісну підтримку в Україні замовлень від міжнародних телекомунікаційних операторів (PCCW, BT-Infonet, Orange).
Варто відзначити, що СП «Інфоком» надає телекомунікаційні послуги не тільки корпоративним клієнтам, але й операторам зв’язку, більшість з яких не мають власної інфраструктури за межами обласних центрів України.

Для довідки:


Спільне підприємство “Інфоком” – є телекомунікаційним оператором в Україні національного масштабу з 1991 року. Саме з цього року розпочато побудову першої в Україні національної мережі передачі даних “Інфоком”.

На сьогодні власна національна мультисервісна мережа передачі даних «Інфоком» складається з 853 вузлів пакетної комутації (248 - розташовані в обласних і 605 – в районних центрах України).

27.02.2009
З 1 берeзня 2009 року
ТОВ “Тернопіль Інфоком” запроваджує нові тарифи на послуги інтернет (технологія ADSL).


19.11.2008
19 листопада 2008 виповнилось 17-ть років від дня заснування компанії "Інфоком".


У 1991 році Україна робила перші кроки як незалежна держава.
У той час кращі українські та іноземні компанії започатковували партнерські відносини, поєднуючи взаємні досягнення.
"Інфоком" став одним з перших спільних підприємств у галузі телекомунікацій.

Метою створення "Інфоком" двома телекомунікаційними компаніями - оператором зв’язку України ВАТ "Укртелеком" та німецькою компанією "Controlware" було та залишається надання широкого комплексу послуг у галузі телекомунікацій для корпоративних та індивідуальних клієнтів по всій Україні з найкращім співвідношенням ціни та якості.

На сьогодні СП “Інфоком” має розвинену інфраструктуру на території України і надає в повному обсязі комплекс сучасних телекомунікаційних послуг.

Вітаємо колег з святом! Саме Ваша кропітка робота сприяє створенню позитивного іміджу компанії в країні, а також до утворення найвищих стандартів якості телекомунікаційних послуг. Бажаємо міцного здоров’я, успіхів у роботі та невичерпної енергії!

03.10.2008
«Інфоком» отримав Диплом учасника конкурсу в номінації «Кращий проект корпоративної системи зв’язку 2007-2008 років".


Конкурс проводився в рамках другої міжнародної конференції "Корпоративні системи зв'язку - уніфікація і конвергенція", що відбулася 1 жовтня в Києві.

На конкурс нашою компанією був представлений проект «Корпоративна мультисервісна мережа Державного центру зайнятості України».
Мережа охоплює всі обласні і районні центри України і складається з 635 точок підключення.

«Інфоком» взяв участь в п’ятому Міжнародному симпозіумі «Телекомунікації без кордонів».

Організаторами симпозіуму виступили Департамент з питань зв'язку Міністерства зв'язку і інформатизації України та Одеська національна академія зв'язку ім. А.С. Попова

Більше ста представників восьмидесяті провідних телекомунікаційних компаній і операторів зібралися в Одесі, щоб обговорити перспективи своєї співпраці.

Симпозіум є унікальною і важливою подією сфери телекомунікацій України, з кожним роком розширюючи число учасників, він відкриває нові можливості для партнерства між Сходом і Заходом.

Поряд з актуальними питаннями розвитку засобів і систем телекомунікацій, побудови Е-простору, регулювання і управління, велика увага була приділена розвитку інформаційної складової і нового вигляду послуг, які вже завтра зможуть бути доступні не лише в Україні, але і країнах СНД.

Подяка Міністерства фінансів України.


В.Г. Поліщук, Генеральний директор СП «Інфоком» отримав подяку від Міністерства фінансів України, за активну участь нашої компанії в забезпеченні підготовки і проведення щорічних зборів Ради керуючих ЄБРР, в травні 2008 року.

 
Пошук
Назад до вмісту | Назад до головного меню